KAYIŞ VE DURSUN İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

 KAYIŞ VE DURSUN İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini 15 yıl başarı ile sürdürdükten sonra emekliliğe ayrılan İbrahim Kayış ile Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun’un Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Uzman olarak atanması nedeniyle düzenlenen veda yemeğine Vali Sinan Güner, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Garnizon Komutanı Mustafa Çalışkan ve Belediye Başkanı Cemal Akın yanısıra il protokolü katıldı.

Milletvekili Tunç, “Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini 15 yıl başarı ile sürdürdükten sonra emekliliğe ayrılan İbrahim Kayış ile 2005 yılından bu yana büyük bir özveri ile çalışarak Bartın için güzel hizmetlere hep birlikte imza attığımız İbrahim abimize emekleri ve geride bıraktığı eserleri için çok teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında Cenab-ı Allah’tan sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice yıllar diliyorum.”Dedi.

Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun’u makamında ziyaret eden Milletvekili Tunç, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Uzman olarak atanması nedeniyle ilimizde 8 yıldan bu yana gösterdiği üstün gayret ve çalışmaları için teşekkürlerini iletti.  Milletvekili Tunç, “Bartın Valiliğimizce düzenlenen veda yemeğine katılarak, bundan sonraki görev yerinde başarılar diledik. İl Müdürümüz Fuat hocamıza herşey için çok çok teşekkür ediyor sağlık ve huzur dolu yıllar diliyorum.”Dedi.
 

  • 2020-03-11 10:00:30 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.