SICAK GELİŞME! BARTIN ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİME GEÇİYOR

 SICAK GELİŞME! BARTIN ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİME GEÇİYOR

BARTIN ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİME GEÇİYOR.

Sağlık Bakanlığı, YÖK'e gönderdiği tavsiye raporunda üniversitelerin 2020- 2021 eğitim öğretim yılı güz döneminde eğitimin online devam edilmesi tavsiyesinin ardından Bartın Üniversitesi Rektörü Orhan Uzun bir açıklama yaptı.

Bartın Üniversitesi Rektörü Orhan Uzun resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada; "Kıymetli öğrencilerimiz; Farkındayız sizleri biraz beklettik ama sükunetimiz sizlerin sağlığı ve iyiliği içindi. Sabrınız için teşekkürler. Bu dönemde aramıza mesafeler girecek olsa da, sevgimiz ve bağlılığımız katlanarak artacak. Her zaman ki gibi yine 'Birlikte Başaracağız'.

12 Ekim 2020'de başlayacak 2020-2021 Akademik Yılı Güz Yarıyılının Uzaktan Eğitim yöntemiyle sürdürülmesi yönünde senatomuzca alınan karara ilişkin açıklama aşağıda sunulmuştur. Akademik takvime ilişkin diğer ayrıntılar kısa süre içerisinde ilgili sayfalardan duyurulacaktır” dedi.
 

  • 2020-09-07 10:33:28 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)