TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI

 TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI

Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde ulusal ve yerel basında uzun yıllar gazetecilik yapan ve geçtiğimiz aylarda Ankara'ya yerleşen Ercan Karakuş, Corona Virüse yakalandı.

Bartın Televizyonu’nun da uzun yıllar Çaycuma temsilciliğini yapan Karakuş, Ankara Şehir Hastanesinde tedavi altına alındı.

Testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından duyuran Karakuş yaptığı paylaşımda, "Derdi veren Allah çaresiz bırakmaz İnşallah. Covit 19 test sonucu pozitif çıktı. Dualarınızı bekliyorum. Ankara Şehir Hastanesindeyim" notunu düştü.

ABA Medya olarak meslektaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor acil şifalar diliyoruz.

  • 2020-08-13 11:50:05 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)