YANAN FABRİKADA BÜYÜK HASAR

 YANAN FABRİKADA BÜYÜK HASAR

Ayakkabı fabrikasında çıkan yangın büyük hasara yol açtı...

Bartın Çaycuma yolu üzeri Çeştepe Köyü mevkiinde ayakkabı üretimi yapan Akasya Ayakkabı (Darkwood) Fabrikasında gece saatlerinde çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kontrol altına alınıp söndürüldü.

Yoldan geçen vatandaşların alevleri fark edip itfaiye ekiplerine bilgi vermesi üzerine Bartın Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekiplerince yangına müdahale edildi. 4 itfaiye aracı ile müdahale edilen yangında yaklaşık 2 saatlik müdahale sonucu alevler kontrol altına alınıp söndürüldü. İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışmaları da gerçekleştirdiği yangın alanında ki hasar ise gün ağarınca ortaya çıktı.

Fabrikanın büyük kısmının alevler nedeniyle zarar gördüğü görülürken ilk belirlemelere göre yangının elektrik kontağından çıktığı öğrenildi.

  • 2020-08-18 11:58:19 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)