YOL VE KALDIRIMLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

 YOL VE KALDIRIMLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

4 günlük Kurban Bayramı tatilinde her gün on binlerce tatilci ağırlayan İnkumu’nda genel temizlik çalışması başlatıldı.

Ankara başta olmak üzere Bolu, Kastamonu, Karabük, Düzce, Zonguldak gibi çevre illerden çok sayıda tatilci ağırlayan İnkumu’nda Bartın Belediyesince  başlatılan genel temizlik çalışmasında yol ve kaldırımlar dezenfektan ile yıkanıyor.

İnkumu’ndaki kafe, lokanta vb. işyerleri elektrikli ULV cihazı ile dezenfekte edilirken çöp konteynerleri de dezenfekte aracı ile yıkanıyor.

Çalışmaları yerinde takip eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamada, “4 günlük Kurban Bayramı’nda periyodik temizlik çalışmaları devam eden İnkumu tatil beldemizde, tatilin ardından ekiplerimizle genel temizlik çalışması başlattık. Yol ve kaldırımlar dezenfektan ile yıkanıyor, kafe, lokanta vb. işyerleri elektrikli ULV cihazı ile dezenfekte ediliyor. Çöp konteynerleri de dezenfekte aracı ile yıkanıyor.” Dedi.
 

  • 2020-08-06 00:10:38 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)