113 BİN METREKARE ALANDA İNŞA EDİLİYOR

113 BİN METREKARE ALANDA İNŞA EDİLİYOR

KöyPark projesi kapsamında mülkiyeti Bartın Belediyesi’ne ait 113 bin metrekare alanda gerçekleştirilen çalışmalar devam ediyor.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ın büyük önem verdiği KöyPark projesi kapsamında Hürriyet Mahallesi’nde mülkiyeti Bartın Belediyesi’ne ait 113 bin metrekare alanda gerçekleştirilen çalışmalar devam ediyor.

Bartın’a değer katacak önemli projelerinden bir tanesi olacak olan bu proje içerisinde köy kahvesi, yerel ürün pazarı, içerisinde nehri, nehirde bir şelalesi ve değirmenli göleti, fırını, küçük bir arkeoloji müzesi, yürüyüş yolları, meydanları, oyun alanları, izci kampı, macera parkları, hobi bahçeleri, kümes hayvanları, piknik alanları, kamp alanları, oyuncak müzesi ve çok sayıda donatıyı barındıracak.

“Şehrimize Hayırlı Uğurlu Olmasını Diliyorum”

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın; “Göreve geldiğimiz günden buyana çok sayıda park alanını halkımızın hizmetine sunduk. Son olarak da KöyPark Projemizle ilgili çalışma gerçekleştiriyoruz. Fen İşleri, Park Bahçeler ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz tarafından proje alanında çalışmalar devam ediyor. Vatandaşlarımızın gezebileceği, sosyalleşebileceği önemli bir alan oluşturuyoruz. Bartın’a değer katacak önemli projelerinden bir tanesi olacak olan bu çalışmaların şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

  • 2021-11-26 10:39:58 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti