18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ TÖRENİ DÜZENLENDİ

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ TÖRENİ DÜZENLENDİ

Bartın Valisı Dr. Nurtaç Arslan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümü münasebetiyle Cumhuriyet Meydanında düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı.

Valilik, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı ile Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasının ardından Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Aziz Şehitlerimizin anısına saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşının okunması ile bayrağımız göndere çekildi.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altınok tarafından yapılması ile çelenk sunma töreni sona erdi.

  • 2024-03-19 12:33:04 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.