41 maden şehidinin isimleri açıklandı

 41 maden şehidinin isimleri açıklandı

Amasra TTK'da Grizu Patlaması

41 maden işçisi şehit oldu, 11 maden işçisi yaralı olarak kurtarıldı.
Dün akşam saatlerinde Amasra Türkiye Taşkömürü müessese müdürlüğü'ne bağlı maden ocağında meydana gelen patlamada 41 maden işçisi şehit oldu, 11 maden işçisi yaralandı.

Maden faciasının yaşandığı bölgeye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, maden faciasında can kaybı sayısının 41'e yükseldiğini açıklarken 11 maden işçisinin çeşitli hastanelerde tedavi altına alındığını belirtti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Şu anki önceliğimiz işçilerimize ulaşmaktı. 41'inci işçimize ulaştık. O da rahmetli olmuş. Merhumlarımızın sayısı böylece 41 oldu. Hepsine Allah'tan rahmet diliyoruz' dedi.
 

  • 2022-10-16 12:47:38 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...