AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİDE TAMAMLANDI

AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİDE TAMAMLANDI

Ömer Tepesinde yer alan Bartın Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen AK Parti Bartın Merkez İlçe Kongresine Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Koordinatörü Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, diğer siyasi partilerin temsilcileri, AK Partili İl Genel Meclisi ve Bartın Belediye Meclis Üyeleri, AK Partili Belediye Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

 Aksakal: “Eksikliklerimiz olabilir, yanlışlarımız olabilir”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ümit Aksakal, “AK Parti Merkez İlçe Başkanı olduğumuz süre boyunca yaptığımız çalışmaları AK Parti’mizin vizyonuna ve misyonuna uygun kardeşlik bağlarının sorumluluğuyla birlikte yapmaya çalıştık. Bu süreçte bize destek veren Sayın Vekilimiz Yılmaz Tunç’a İl Başkanımız Turhan Kalaycı’ya siz değerli teşkilat mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın geçen hafta dile getirdiği gibi bu konularda eksikliklerimiz olabilir, yanlışlarımız olabilir. Ama inşallah yanlışları düzeltebiliriz, eksikleri giderebiliriz, engelleri de hep beraber kaldırabiliriz. İnandığımız yolda 2023 hedeflerine ve güçlü bir Türkiye’ye hep beraber yürüyelim. Ben bu dünyaya örnek olduğumuz pandemi sürecinde kurallara uyarak kongremize katıldığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.  

Kalaycı: “Şahsi çıkarlarımızı gözetmeyiz”

Birlik ve beraberlik mesajları veren AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ise “Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Böyle bir davanın liderliğini yapıyor ve bize böyle aile teslim etti. Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bartın’ımızın gururu Sayın Milletvekilimiz Bartın’ımıza 7.5 milyar TL’lik yatırımın bize ulaşmasındaki temsilcisi Sayın Milletvekilimize, Adalet Komisyonu Başkanımıza teşekkür ediyorum. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm kardeşlerime, tüm AK Parti ailesine teşekkür ediyorum. Ahrete intikal edenlere de Rabbim gani gani rahmet eylesin. 7. Olağan Merkez İlçe Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah hak yolunda AK Parti’nin davasında bizi birlikte eylesin. Biz Allah’ın huzurunda başka hiçbir şekilde eğilmeyiz, şahsi çıkarlarımızı gözetmeyiz. Bizim davamız ülkemizdir,Bartın’ımızdır. Biz Bartın’a hizmetkar olmak için yollara revan olduk. Allah bize ve memleketimize zeval vermesin, bizi 2023 yolunda yürürken bizlere yar ve yardımcı olsun” şeklinde konuştu.  

Tunç: “Önemli başarılara imza attık”

Kongrede AK Parti’nin iktidara geldiği 2002’den bu yana Türkiye’nin geldiği noktayı anlatan Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise, “AK Partimizin kongreleri birlik ve beraberliğimizin daha da kuvvetlenmesine vesile olan parti çalışmalarımız. AK Parti’nin kongreleri yeniden tazelenme, yeniden güç kazanmak için bir vesile. Yeni hedeflere koşmak için, inandığımız yolda hiç taviz vermeden durmak yok yola devam diyerek, birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek çalışmalarımızı sürdürmek için bir vesile. 7. Olağan İlçe Kongrelerimizi bütün Türkiye çapında yapmaya devam ediyoruz. Merkez İlçe Kongremizi de gerçekleştirdikten sonra tüm kongrelerimizi tamamlayıp inşallah 2023’e dinamik bir şekilde, tazelenmiş bir şekilde, daha güçlü bir şekilde odaklanacağız. Bartın’ımızda bugüne kadar sizler sayesinde önemli başarılara imza attık. Bartın’a çok büyük hizmetlerin gelmesine vesile oldunuz. 7.5 milyar TL’lik kamu yatırımının Bartın’a kazandırılmasında sizlerin ayrı ayrı emeği ve desteği var. Önce Bartın halkına teşekkür ediyoruz, sonra da siz değerli teşkilat mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Kongrede tek liste halinde girilen seçimlerde ise mevcut başkan Ümit Aksakal, güven tazeleyerek yeniden AK Parti Merkez İlçe Başkanı seçildi. 

  • 2020-10-07 11:02:04 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)