ALDATMAZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

ALDATMAZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Bartın’ın en eski tüccarlarından, AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz’ın babası Cahit Aldatmaz vefat etti. Cahit Aldatmaz’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip toprağa verilecek.

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süredir Bartın Devlet Hastanesi’nde tedavi gören AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz’ın babası Bartın tüccarlarından Cahit Aldatmaz (80) vefat etti.Vefat eden Cahit Aldatmaz için 9 Ocak Çarşamba günü öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlenecek. Aldatmaz’ın cenazesi 9 Ocak Çarşamba günü saat 12:00’da Kemerköprü Muhtarlığının karşısındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Aşağı Camiinde  kılınacak cenaze namazının ardından Halatçıyaması Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacak. BARTIN TANITIM AJANSI olarak merhum Cahit Aldatmaz’a Allahtan rahmet dilerken ailesine, yakınlarına ve sevenlerine ise baş sağlığı dileriz.

 

  • 2019-01-08 17:03:03 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın’da yılbaşı öncesi düzenlenen sahte ve kaçak içki operasyonunda 91 şişe kaçak ve sahte içki ele geçirildi.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın’ın Kozcağız Beldesi Şabankadı Köyü’nde yaşayan Turan Asal’dan 3 gündür haber alamayan yakınları onu evinde ölü buldu.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın’ın en eski tüccarlarından, AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz’ın babası Cahit Aldatmaz vefat etti. Cahit Aldatmaz’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip toprağa verilecek.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.