AMASRA TTK'DA YÜZLER GÜLÜYOR...

AMASRA TTK'DA YÜZLER GÜLÜYOR...

TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artarken, Türkiye Taşkömürü Kurumunda (TTK) Genel Müdürü  Kazım Eroğlu, sistemin uygulanmasında emeği geçen Amasra Müessese personelini başarı belgesi takdim etti. 
Türkiye Taşkömürü Kurumunda (TTK) Genel Müdürü  Kazım Eroğlu, Amasra Müessese Müdürlüğü'nde kurulan mekanize kazı sistemin başarıyla uygulanmasından dolayı  Amasra Müessese personelini başarı belgesi takdim etti. Eroğlu, genel müdür yardımcıları İsmail Güner ve Muharrem Kiraz'ın yanı sıra Karadon, Üzülmez, Kozlu ve Armutçuk müessese müdürlerinin de yer aldığı ziyarette Amasra Müessese Müdürü Cihat Özdemir ile bir araya geldi. Özdemir'den müessesenin çalışmaları hakkında bilgi alan Eroğlu, daha sonra maden işçileriyle sohbet etti, maden ocağına inerek burada mekanize sistemle yapılan üretimi inceledi. TTK Genel Müdürü  Kazım Eroğlu, Amasra Müessesesi Üretim Müdürü Salih Atmaca, İşletme Müdürü Selçuk Ekmekçi, Elektro Mekanik Müdürü Mehmet Güneş, İş Güvenliği ve Eğitim Şube Müdürü Engin Pazar, Elektro Mekanik Baş Mühendisi Rafet Demir ile Maden Mühendisi Bağdat Mısırlı’ya başarı belgesi takdim etti.

  • 2019-01-22 16:36:30 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)