ANAHTARLAR EMNİYET MÜDÜRÜ VURAL’A TESLİM EDİLDİ

ANAHTARLAR EMNİYET MÜDÜRÜ VURAL’A TESLİM EDİLDİ

Bartın İl Özel İdaresinin 2018 yılı programında yer alan 2 adet hizmet aracı Bartın Valisi Sinan Güner’in de katıldığı mini törenle İl Emniyet Müdürümüz Ogün Vural'a teslim edildi.
 
İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun yaptığı açıklamada, “Özel İdaremizin 2018 yılı çalışma ve yatırım programında İl Genel Meclisimizin kararı ile yer alan 2 adet kangoo hizmet aracını İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ogün Vural'a teslim ettik.
 
İlimizin emniyet ve asayiş hizmetlerinde kullanılacak olan araçların başta Emniyet Müdürlüğümüze ve Bartın'ımıza hayırlı olmasını temenni ediyor yine projenin 2018 yılı bütçe döneminde programa alınmasında katkısı olan İl Genel Meclis Üyelerimize ve Sayın Valimiz Sinan Güner'e teşekkür ediyoruz.” dedi.

  • 2019-01-15 12:02:39 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.