ARALARINDA CİLDİYECİDE VAR

ARALARINDA CİLDİYECİDE VAR

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın'a aralarında Cildiye bölümü de dahil olmak üzere 6 doktor kadrosu  açıldığını duyurdu.

Milletvekili Tunç'un açıklaması ve açılan doktor kadroları şu şekilde;

Sağlık Bakanlığımızca 91 Dönem DHY Münhal kadroları açıklandı, talep ettiğimiz branşlarda kadro açılmasını sağlayan Sağlık Bakanımız Sn. Dr.Fahrettin Koca’ya teşekkür ediyorum. 
İşte Bartın İçin açılan yeni Uzman doktor kadrolarımız: 

✔️Cildiye (Deri ve Zührevi Hastalıklar)
✔️Dahiliye (İç Hastalıkları)
✔️Nöroloji 
✔️Ortopedi ve Travmatoloji 
✔️Radyoloji
✔️Amasra Aile Hekimi Uzmanı

  • 2020-02-27 10:40:17 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.