ASRİN İLETİŞİM AÇILIŞI YAPILDI...

ASRİN İLETİŞİM AÇILIŞI YAPILDI...

Mehmet Aydeniz’e ait Asrin Teknoloji Turkcell İletişim Merkezi Kemerköprü Mahallesi 155. Cadde No 17’de hizmet vermeye başladı.

 

Asrin Teknoloji Turkcell İletişim Merkezi’nin açılış töreni Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın ve çok sayıda davetlinin katılımlarıyla gerçekleşti.

 

Başkan Akın dualar eşliğinde açılışı yapılan iletişim merkezinin sahibi Mehmet Aydeniz’e üzerinde Bereket Duasının yer aldığı tablo hediye ederken, “Bu iş yerinin Bartın’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu tür işyerleri kentimize değer katıyor.” dedi.

 

 

Firma Sahibi Mehmet Aydeniz Asrin Teknoloji Turkcell İletişim Merkezi olarak telefon, su, doğolgaz faturalarının ödeme noktası olarakta hizmet verdiklerini kaydedip, “Bartın halkına fatura ödeme noktası, TL paket yükleme, telefon alım-satımı hizmetleriyle hizmet sunacağız. Asrin Teknoloji Turkcell İletişim Merkezi olarak Bartın’da yenilikçi vizyonumuzla müşterilerimizin yanındayız. Kaliteli ürünleri uygun fiyatta Bartın halkına ulaştıracak olmanın mutluluğu içindeyiz. Ayrıca açılışa özel indirim kampanyalarımız ve en çok tercih edilen ürünlerde sürpriz fiyatlar sunacağız. Tüm bunların yanında telefon çeşitlerinde de peşin fiyatına 12 taksit imkanını müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bartın halkını çayımızı içmeye, hizmetlerimiz hakkında bilgi almaya ve ürünlerimizle birlikte sürpriz fiyatlarımızı görmeye bekliyoruz.” dedi.

  • 2019-12-07 16:02:30 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.