ASRIN TEKNOLOJİ'DE KAMPANYALAR DEVAM EDİYOR

ASRIN TEKNOLOJİ'DE KAMPANYALAR DEVAM EDİYOR

Akıllı telefon tamiri ve satışında Bartın'ın 1 numarası Asrın Teknoloji Kemer Köprü Mağazası ile telefon, su, doğalgaz faturaları ödemeleriniz için en kolay adresiniz olmaya devam ediyor.

En son model akıllı telefonlarla birlikte telefon tamirinde sektörünün öncü firması olan Asrın Teknoloji'de kaçırılmayacak  fırsatlar devam ediyor. Akıllı telefonlardan tabletlere kadar tüm ürünlerde indirimler ve yaz ayı kampanyaları için Asrın Teknoloji'ye uğrayın, garantili ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olun.

Ayrıca telefon, su ve doğalgaz faturalarınızın en kolay ödeme adresi olarak hizmet veren Asrın Teknoloji'de sıra derdi yaşamadan faturalarınızı güvenle ödeyin.

Turkcel hat satışı, paket yükleme, hizmetleri ile de Bartın halkına hizmet veren Asrın Teknoloji firma sahibi Mehmet Aydeniz, "Akıllı telefon modellerinden tablet modellerine kadar geniş ürün yelpazemizle Bartın halkına hizmet sunarken Turkcell İletişim Merkezi olarak Bartın’da yenilikçi vizyonumuzla müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Bir başka ayrıcalığımızda en kolay ve en güvenilir fatura ödeme noktası olmamız. Müşterilerimiz sıra beklemeden telefon, su ve doğalgaz faturalarını rahatça ve güvenli bir şekilde mağazamızdan ödeyebiliyorlar. Her dönemde olduğu gibi kampanyalarımızda devam ediyor. Telefon çeşitlerinde peşin fiyatına 12 taksit imkanı içinde Bartın halkını mağazamıza bekliyoruz." Dedi.

Asrin Teknoloji Turkcell İletişim Merkezi Kemerköprü Mahallesi 155. Cadde No 17'de

Her türlü bilgi için bizleri arayabilirsiniz: 0378 228 1001 - 0533 6187474     

  • 2020-11-16 13:24:08 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)