ATIL DURUMDAKİ BİNA BİLİM SANAT MERKEZİNE DÖNÜŞECEK

ATIL DURUMDAKİ BİNA BİLİM SANAT MERKEZİNE DÖNÜŞECEK

Vali Güner, tasarım beceri atölyelerinin yer alacağı, Bilim ve Sanat Merkezi olarak kullanılacak binada incelemelerde bulundu

Vali Sinan Güner, Ağdacı mevkiindeki atıl durumda bulunan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne eğitim-öğretim hizmetlerinde kullanılmak üzere tahsis edilen eski Köy Hizmetleri Binasında devam eden bakım-onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemeler sırasında İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Metin Çetin, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu ile teknik ekip hazır bulundu.

Vali Güner, İlimizde uygulanan eğitim projelerinin özenle hazırlandığını ve uygulamalara başlandığını belirterek, eğitimde derslik dışında atölye uygulamalarının önemini vurguladı. 

Geçmiş yıllarda Köy Hizmetleri Binası, Fen Lisesi Binası ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi olarak kullanılan bina onarımlar tamamlandığında Bilim ve Sanat Merkezi Olarak Kullanılacak.

  • 2020-03-11 10:01:13 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.