BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MİNİK UTKU'YA BİSİKLET HEDİYESİ

BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MİNİK UTKU'YA BİSİKLET HEDİYESİ

Bartın’da yaşanan olayda yol kenarında oturan Utku Yalçın isimli 6 yaşındaki çocuğun önündeki bisiklet dalgın bir sürücü tarafından ezildi.

O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken sürücünün hiçbir şey olmamışçasına yola devam etmesi ise tepkileri de beraberinde getirdi.

Olay sırasında büyük korku yaşayan ve bisikleti kullanılamaz hale gelen minik Utku olayın sonrasında arkadaşlarının bisiklete bindiği anları üzgün gözlerle takip etti.

Hatasını anlayan sürücü ve ailesi ise minik Utku’ya bisiklet hediye edip gönlünü aldı. Bisikletin eziliş anı ve minik Utku’nun yaşadığı korku dolu anlar haberlere de yansırken o görüntülerin ardından Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da minik Utku’ya sıfır bir bisiklet hediye etti.

Bakan Dr. Kasapoğlu’nun bisiklet hediyesi Bartın Gençlik Merkezi binası önünde Gençlik ve Spor İl Müdürü Emine Koçoğlu tarafından Utku Yalçın ve ailesine teslim edildi.

İl Müdürü Koçoğlu, “Sayın Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun küçük kardeşimiz Utku Yalçın’a hediye etmiş olduğu bisikleti takdim ediyorum.” Diyerek Bakan Kasapoğlu’nun hediyesini Utku Yalçın ve ailesine teslim etti.

Sayın Bakanıma çok teşekkür ediyorum

Bakan Kasapoğlu’na teşekkür eden Minik Utku ise olayın yaşandığı gün çok üzüldüğünü ancak aldığı hediye ile çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Üzüldüm, araba pat diye tekerleği ezdi. O zaman üzüldüm. Bisiklete baktım, orda arkadaşlarım vardı. Yapmaya çalıştılar ama zincirin dişi yamulmuş yapamadık. Adam yeni bisiklet almaya gelmiş o zaman çok sevindim. Sayın Bakanıma çok teşekkür ediyorum yani ne diyim. Çok teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

Mini törenin ardından Bakan Kasapoğlu’nun hediyesi olan bisiklete babasının yardımıyla binen minik Utku’nun mutluluğu gözlerinden okundu.

  • 2020-10-27 17:54:53 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)