BARTIN BELEDİYESİNDEN AZERBAYCAN'A DESTEK

BARTIN BELEDİYESİNDEN AZERBAYCAN'A DESTEK

Bartın Belediyesinden Azerbaycan’a destek.


Belediye binası başta olmak üzere kentin dört bir yanına Türk ve Azerbaycan bayrakları asıldı.


Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamada, “Kentinin birçok Bartın Belediyesi olarak Ermenistan'ın hukuksuz saldırılarına karşı Azerbaycan'a destek amacıyla şehrimizde Belediye Binamız, Kent Tarihi Müzesi, Emekliler Evi, Yalı Yaşam Merkezi, Valilik-Belediye arası, Cumhuriyet Meydanı ve Hükümet Caddesi giriş çıkışı olmak üzere toplam 7 noktaya Azerbaycan ve Türkiye bayrakları astık. Azerbaycanlı kardeşlerimizin işgal edilmiş topraklarını geri almak amacıyla Ermenistan'a karşı sürdürdüğü operasyonları destekliyoruz. Devlet ve millet olarak kardeşlerimizin haklı davasında sonuna kadar yanlarındayız.” Dedi.


 

  • 2020-10-14 11:04:42 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)