Bartın TSO Covid-19 Önlemleri Kapsamında Hizmet Veriyor

Bartın TSO Covid-19 Önlemleri Kapsamında Hizmet Veriyor

Kamu ve özel sektöre yönelik hizmetlerin sağlıklı olarak yürütülmesine  ilişkin önlemlerden bahseden TSO Başkanı Halil Balık, hizmet birinci önceliğimiz fakat insan sağlığı hiç bir şeyin önüne geçemez''dedi.

TSO Başkanı Halil Balık açıklamasında, bilindiği üzere yeni tip Koronavirüs'ün (Covid-19) dünya genelinde ve ülkemizde maalesef önlenemeyen yayılımı nedeniyle gündemimizin birinci öncelikli maddesi haline gelmiştir. Bu nedenle Yönetim Kurulumuz ile birlikte odamıza gelerek hizmet alan üyelerimiz, çalışanlarımız ve ailelerinin bu küresel salgından etkilenmemesi ve hizmet verdiğimiz alanlarda verimliliğimizin sürdürülebilmesi maksadıyla bir çok önlemler aldık. Sağlık Bakanlığı ve İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi'nin almış olduğu kararları dikkatle takip ediyor, gerekli olan önlemleri titizlikle alıyoruz'' dedi.

TSO Başkanı Halil Balık açıklamasında, odamızda hizmet birinci önceliğimiz fakat bunun yanı sıra koronavirüse karşı alınan tedbirlere de riayet edilmesi gerekli. Salgının yayılımının azaltmak ancak alınacak tedbirlerle mümkün. Bu kapsamda bazı önlemleri odamızda uygulamaya koyduk ve uyulması hususunda oldukça hassasız. Personel ve ziyaretçilerin görebileceği şekilde virüsle (Covid-19) mücadeleye yönelik bilgilendirmeleri içeren görselleri astık. Odamız personellerimizin ve hizmet almak üzere gelen misafirlerimizin ateşleri ölçülüyor.Gelenlerle birebir teması önlemek için çalışma masalarına Plexi siperlik yaptırdık. Hem üyelerimiz hem de gelen misafirlerimizin kullanması için odamızın ortak kullanım alanlarına el dezenfektanları yerleştirdik. Çalışma alanlarımızı düzenli şekilde havalandırarak temiz hava akışını sağlamaya çalışıyoruz. Personellerimiz maske ile hizmet veriyor ve sosyal mesafe, hijyen kurallarına dikkat ediyor. Odamıza gelmeyerek online hizmet almak isteyen üyelerimize telefonla destek veriyor, gerekli bilgi akışını sağlıyoruz. Tüm sektörlerimiz için bilgilendirme afişleri bastırdık ve denetimler esnasında gerekli olan tüm materyalleri ücretsiz olarak üyelerimize dağıtımını yaptık ve dağıtımlar halen devam ediyor. Gelen üyelerimizin ve çalışan personellerimizin sağlığını tehlikeye atmamak için Yönetim Kurumuz ile her hafta başı yaptığımız toplantılarda önlemlerimizi istişare ediyoruz. Pandemi süresince üyelerimizin yanında destek olmaya ve sorunlarının çözümü konusunda kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizlere her konuda rahatlıkla ulaşabilirler Yönetim Kurulumuz ile sorunlarının çözümü konusunda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Sürecin ne kadar devam edeceğini bilmiyoruz temennimiz biran evvel pandeminin bitmesi, ülkemizin ve tüm dünyanın en az hasarla bu işten sıyrılması'' dedi.


 

  • 2020-10-14 11:08:20 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti