BARTIN TSO’DAN ESNAFLARA TÜRK BAYRAĞI

BARTIN TSO’DAN ESNAFLARA TÜRK BAYRAĞI

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97’nci yıl dönümü dolayısıyla esnaflara Türk Bayrağı dağıttı. Başkan Balık ve oda yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte bin 250 adet Türk Bayrağı esnaflarla buluşturuldu.

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97’nci yıl dönümü dolayısıyla esnaflara Türk Bayrağı dağıttı. Başkan Balık ve oda yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte bin 250 adet Türk Bayrağı esnaflarla buluşturuldu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97’nci yıl dönümünde Bartın cadde ve sokaklarının al bayraklarla donatılmasını amaçlayan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası bin 250 adet Türk Bayrağını esnaflara dağıttı.

Bayrak dağıtım etkinliği TSO Başkanı Halil Balık, TSO Yönetim Kurulu Üyesi Sami Cem Yıldız, Keramettin Şenkal ve TSO Genel Sekreteri Ahmet İncekara tarafından gerçekleştirildi. Başkan Balık bayrak dağıtımı sırasında esnafların Mevlid Kandillerini ve Cumhuriyet Bayramlarını kutladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının Pandemi koşullarında istenilen şekilde kutlanamadığını ancak kısıtlı da olsa bayramı coşku içinde kutlamak istediklerini kaydeden Başkan Balık, “Pandemi dolayısıyla bayramlarımızı kısıtlı olarak kutlamak zorundayız. Bu yüzden caddelerimizin Türk Bayrakları ile donatılması için böyle bir şey düşündük.’’ Dedi.

Bin 250 adet bayrak dağıttık

Cumhuriyetin kuruluşunun 97’nci yıl dönümü nedeniyle Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyesi olsun olmasın tüm esnaflara Türk bayrağı dağıtıldığının da altını çizen Balık “Bugün tüm esnafımıza toplamda bin 250 adet bayrak dağıtımı gerçekleştirdik.’’ Şeklinde konuştu.


 

  • 2020-10-29 13:56:00 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)