Bartın Valiliğinden İzmir için yardım duyurusu

 Bartın Valiliğinden İzmir için yardım duyurusu

adece standart gıda kolisi ve yeni battaniyeye ihtiyaç var...

Bartın Valiliğince yapılan açıklamada İzmir’de yaşanan deprem sonrasında yardım faaliyetlerinin AFAD koordinasyonunda yürütüldüğü ve şu an için sadece standart gıda kolisi ile yeni battaniyeye ihtiyaç olduğu duyuruldu.

İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye gönderilmesi planlanan yardımlar için Bartın Valiliğince vatandaşlara duyuru yapıldı. İzmir’de yaşanan deprem sonrasında yardım faaliyetlerinin Acil Durum ve Afet Müdürlüğü (AFAD) koordinasyonunda yürütüldüğü ve şu an için sadece standart gıda kolisi ile yeni battaniyeye ihtiyaç olduğu ifade edildi. İhtiyaç söz konusu olan malzemelerin temini için yardımda bulunmak isteyen vatandaşların ise Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvurabilecekleri belirtildi.

Açıklamada şu şekilde;

İzmir’de deprem sonrası bölgeye yapılan yardım faaliyetleri AFAD koordinasyonunda yürütülmektedir. İhtiyaç sahibi afetzedelere dağıtılmak üzere şu an için sadece standart gıda kolisi ve yeni battaniyeye ihtiyaç vardır. İhtiyaç oluşması halinde ayrıca bildirilecektir. Söz konusu gıda kolisi ve yeni battaniye yardımlarını ulaştırmak isteyen kişi ve kuruluşlar, Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bürosuna ait aşağıdaki iletişim numaralarına başvurabilirler.

Adres: Kemerköprü Mah. Elmalık Sok. No:3. Bartın Valiliği Zemin Kat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

İletişim Tel: 0542 267 80 74 – 0506 744 30 05 – 0552 285 00 74
 

  • 2020-11-03 11:44:29 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)