Bartın'a + 300 TOKİ

 Bartın'a + 300 TOKİ

Sosyal konut projesinin açıklanmasının ardından Bartın’da merkeze 100, Kozcağız’a 350, Amasra’ya 100 konut olmak üzere toplam 550 konut yapılacağı duyurulmuştu.
Bartın merkezde yaşayan vatandaşlar Bartın’da yapılacak konut sayısının daha yüksek olmasını isterken vatandaşların bu talebi karşılık buldu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşerek Bartın merkeze yapılacak konut sayısının 100’den 400’e çıkarılmasını sağladı.

Başkan Tunç konuyla ilgili açıklamasında, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn Murat Kurum ile yaptığım görüşmenin ardından Bartın’a yapılacak Sosyal Konut sayısı 550’den 850’ye yükseltilerek liste güncellendi.

Bartın Merkeze 400 konut,

Bartın Kozcağız’a 350 konut,

Bartın Amasra’ya 100 konut 

Olmak üzere 850 sosyal konut hayırlı olsun. 

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn Murat Kurum’a ve TOKİ Başkanımız Sn Ömer Bulut’a teşekkür ediyorum.” Dedi.
 

  • 2022-09-21 14:17:08 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...