BAŞKAN AKIN, KOZCAĞIZ BELDESİNDE ESNAF GEZDİ

BAŞKAN AKIN, KOZCAĞIZ BELDESİNDE ESNAF GEZDİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kozcağız beldesinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Recep Çömlek, Milliyetçi Hareket Partisi Kozcağız Belde Başkanı Savaş Buyurman, Kozcağız Belediye Meclis Üyeleri Yüksel Özcan ve Gökhan Ermiş ile birlikte Kozcağız beldesinde esnaf ve vatandaşlarla selamlaşarak sohbet etti.

Başkan Akın, şehirde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili de fikir alışverişinde bulunarak, vatandaşların önerilerini dinledi.

 Kozcağız Şehit Uğur Akyer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret eden Başkan Akın, dernek faaliyetleriyle ilgili de bilgi aldı. Şehit Uğur Akyer’in babası ile sohbet eden Akın, Akyer’e bir isteğinin olup olmadığını sordu. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Akın, dernek yönetimine başarılar diledi.

Dernek ziyaretinin akabinde Akın, geçtiğimiz günlerde Kozcağız beldemizde hizmete giren Urfa Ocakbaşı İşletmesi Sahibi aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Kozcağız Belediye Meclis Üyesi Gökhan Ermiş’i yeni işyerinde ziyaret ederek, hayırlı uğurlu olmasını diledi. 

Başkan Akın, Kozcağız beldesinde gerçekleştirdiği ziyaret programını Milliyetçi Hareket Partisi Kozcağız Belde Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısı ile sonlandırdı.
 

  • 2020-10-27 17:55:37 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)