BAŞKAN FIRINCIOĞLU’DAN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ MESAJI

BAŞKAN FIRINCIOĞLU’DAN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ MESAJI

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109’ncu yıldönümü münasebetiyle mesaj yayımladı. Başkan Fırıncıoğlu, mesajında Çanakkale Destanı’nın Mustafa Kemal Atatürk ve binlerce vatan evladının tarihe altın harflerle kaydettiği kutlu zaferin adı olduğunu belirtti. Başkan Fırıncıoğlu, mesajında şu ifadeleri kullandı; “Çanakkale destanının 109. yılında, vatan topraklarını canla başla savunan kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyorum. Çanakkale Zaferi, Türk milletinin adını tarihe altın harflerle yazdığı en önemli olaylardan biridir. Yenilmez denilen donanmalara karşı konularak ‘Çanakkale Geçilmez’ sözü, tüm milletlerin hafızasına kazınmıştır. Bugün, bize düşen en büyük görev, atalarımızın emanet ettiği mirasa sahip çıkmak; Çanakkale ruhunun heyecanını ve kararlığını her zaman yaşatmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinin 109. yıldönümünü bir kez daha kutluyor Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle minnet ve şükranla anıyorum.”

  • 2024-03-19 12:23:50 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.