BAŞKAN FIRINCIOĞLU’NDAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

BAŞKAN FIRINCIOĞLU’NDAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın katılımıyla AK Parti Bartın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısına katıldı. Toplantının hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Fırıncıoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde birlik ve beraberlik içerisinde başarıya ulaşacaklarını ifade etti. Toplantı sonunda Adalet Bakanı Tunç ile sohbet eden Başkan Fırıncıoğlu, Bakan Tunç’a destekleri için teşekkür etti. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Fırıncıoğlu; “AK Parti Bartın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısına katılarak, teşkilat mensupları ile bir araya geldim. Bu birlik ve beraberliğimiz bizi 31 Mart’ta zafere taşıyacaktır. Bunu hep birlikte başaracağız. Teşkilatın desteği benim için çok önemli. Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç'a, Bartın Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz'a, AK Parti Bartın İl Başkanı Sayın Yaşar Arslan'a ve AK Parti teşkilatının tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinin hayırla vesile olmasını diliyorum. Allah bu birlik ve beraberliğimizi daim kılsın” dedi.

  • 2024-02-12 11:00:44 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.