CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BARTIN'A GELİYOR

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BARTIN'A GELİYOR

4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti.

AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.

Demokrasi Şöleni Yaşanacak

Erdoğan'ın ziyaretine ilişkin açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, 4 Mart Pazartesi Günü tüm Bartınlılar'ı Cumhuriyet Meydanı'na davet ettiklerini belirtti ve şöyle devam etti: "Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle gerçekleşecek büyük buluşmamıza tüm halkımızı davet ediyoruz. Her şehrin mazisinde asla unutulmayacak günler vardır. Bartın tarihinin unutulmayacak günlerinden biri de 4 Mart 2019 olacak. Cumhurbaşkanımızı Bartın’da büyük bir coşkuyla karşılayacağız. Dünya liderine yakışır bir karşılama olacağından kimsenin kuşkusu olmasın. Bartın’da bir mitingden ziyade demokrasi şöleni yaşanacak. Tüm halkımızı bu demokrasi şölenini canlı canlı yaşamak ve bu heyecana ortak olmak üzere Cumhuriyet Meydanına bekliyoruz.”

  • 2019-03-02 18:01:42 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.