DEPREMDE YAŞAMINI YİTİRDİ

DEPREMDE YAŞAMINI YİTİRDİ

İzmir’de sağlık memuru olarak görev yapan Doğan Sert hayatını kaybetti.

Daha önce eşi ile birlikte Bartın’da görev yapan ve İzmir’e tayin olan sağlık memuru Doğan Sert İzmir depreminde yaşamını yitirdi.

44 yaşındaki Doğan Sert’in deprem öncesinde eşi ve çocukları ile birlikte dışarıya çıktığı daha sonra nöbete gitmek üzere hazırlık yapmak üzere eve gittiğinde depreme yakalandığı öğrenildi.

Barış Sitesi D Blok 1. kattaki evinde depreme yakalanan Sert’in oturduğu binanın büyük kısmı çökerken bir kısmının da çökme tehlikesi taşıması nedeniyle arama çalışmalarına devam edilememişti.

ABA Medya olarak depremde hayatını kaybettiği belirlenen Doğan Sert’e Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

  • 2020-11-04 12:01:19 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)