EĞİTİM

KENT MÜZESİNE ÖĞRENCİ AKINI

KENT MÜZESİNE ÖĞRENCİ AKINI

KENT MÜZESİNE ÖĞRENCİ AKINI
Bartın Belediyesi tarafından yapılan Kent Müzesi öğrencilerin akınına uğruyor. Müze, 1858 öğrenci ağırladı.
Bartın Kent Müzesi açıldığı günden bugüne yaklaşık iki aylık sürede 11 anaokulu, 21 ilkokul, 11 ortaokul, 4 lise, 3 özel eğitim merkezi, 1 dezavantajlı grup ve 5 üniversite bölümü olmak üzere 56 öğrenci grubu ile 1858 öğrenciyi ağırladı. Başkan Cemal Akın konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, “ Bartın Kent Müzesi kentimizi her yönüyle tanıtan muazzam bir müze olma özelliğine sahip.  Açıldığı günden bu yana birçok ziyaretçinin uğradığı Kent Müzesi ziyaretleriyle özellikle çocuklarımızın, gençlerimizin yaşadıkları kenti daha da yakından tanıma fırsatını sunuyor. Çok sayıda öğrenci grubunun müzeyi ziyaret etmiş olmaları da bizler için önem arz ediyor. Öğrencilerini yönlendiren tüm öğretmen ve okul idarecilerimize hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

  • 2018-12-10 12:51:19 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti