EĞİTİM

YARIŞMADA, TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDULAR

YARIŞMADA, TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDULAR

BARTINLI GENÇLER TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDULAR
MİLLETVEKİLİ TUNÇ BİLGİ YARIŞMASI TÜRKİYE FİNALİNDE İKİNCİ OLAN BARTINLI YARIŞMACILARA ÖDÜLLERİNİ TAKDİM EDEREK, TEBRİK ETTİ
AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Gençlik ve Spor Bakanlığının Ankara’da düzenlediği Kim Bilir? İsimli Gençler arası kültür ve sanat yarışması Türkiye finali heyecanını gençlerimizle birlikte yaşadı, dereceye giren gençlere ödüllerini takdim etti.
Kim Bilir? Gençler arası kültür ve sanat yarışması 14-17 yaş grubu Türkiye finaline kalan Bartınlı gençlerimizi desteklemek için programa katılan Milletvekili Tunç yarışma öncesi Bartın’ı temsilen yarışmaya katılacak öğrencilerle sohbet ederek onlara moral verdi. Heyecanlı ve kıran kırana geçen yarışmada Bartın Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi öğrencileri Murtaza Zülfikar Kıcıman, Ömer Faruk Kalender ve Doğan Çelik Türkiye ikincisi oldular.
Yarışmayı sonuna kadar takip eden Milletvekili Tunç yarışmanın ardından Türkiye ikincisi olan gençlerimizi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Yarışmanın ardından yapılan ödül töreninde 14-17 yaş grubunda dereceye giren gençlere ödüllerini Milletvekili Tunç verdi.
Ödül töreni sonrasında gençlerle bir araya gelerek onları tekrar tebrik eden Milletvekili Tunç, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen Gençlik Merkezleri arası Kim Bilir Bilgi Yarışmasında 14-17 yaş grubunda Bartın Gençlik Merkezi Gençlik Haftasında 7 bölge şampiyonunun katılımı ile Ankara’da yapılan Türkiye finalinde ikinci oldu. Bartın Gençlik Merkezi üyesi aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi öğrencileri Murtaza Zülfikar Kıcıman, Ömer Faruk Kalender ve Doğan Çelik kardeşlerimi tebrik ediyor, başarılarının devamı diliyorum.” Dedi.

  • 2018-12-10 12:48:05 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti