EKONOMİ

KOZCAĞIZ’DA BAĞIMSIZ ADAY SÜPRİZİ…

KOZCAĞIZ’DA BAĞIMSIZ ADAY SÜPRİZİ…

AK Parti’de Kozcağız Belediye Başkanı adayı kim olacağı kim olduğu açıklanmazken, aday adayları olarak Regaip Bayraktar, Engin Köstekçi ve mevcut Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ın yer aldığı biliniyor. MHP’de ise Kozcağız Belediye Başkanı Adayı beklenen bir isim olan Savaş Buyurman oldu.
CHP’de ise Kozcağız Belediye Başkanlığı için henüz bir isim ön plana çıkmış değil. Önce ki günlerde eski başkanlardan Meliha Okutay’ın ismi ön plana çıkmış sonrasında ise tam bir sessizlik oluşmuştu.
Yeni alınan duyumlara göre genç ve siyasetin içinde olan birinin de bağımsız aday olarak aday olacağı konuşuluyor. Bu adayın ise ilerleyen günlerde bir basın açıklaması ile adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

  • 2018-12-17 10:26:13 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti