EKREM TURİZMDEN HAVAALANINA TAM DESTEK

EKREM TURİZMDEN HAVAALANINA TAM DESTEK

Bartın, Zonguldak ve Karabük'te şubeleri bulunan bölgenin lider Hac Ümre Şirketi Ekrem Turizmin Genel Müdürü Şaban Bilgiç ve Bölge Müdürü Mücahit Mekeç, Saltukova havalimanının aktif hale gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek "Bölgede Bartın, Karabük, Zonguldak hatta Sakarya şubemiz ve Düzce, Bolu acentalarımız ile bu havalimanına desteğimizi vereceğiz. Açılan havalimanının hayırlı olması diliyor herkese Ekrem Turizm adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 


Ekrem Turizm Genel Müdürü Şaban Bilgiç Uzun, "Uzun süredir beklediğimiz bir hat açılışı idi,  gelişen zaman içerisinde  Allah’ın misafiri olan  umreci ve hacılarımıza mukaddes topraklara daha hızlı ulaşım için  önemli bir hat. Zonguldak, Karabük ve Bartın vilayetlerimiz başta olmak üzere Bolu, Düzce hatta Sakarya’ya kadar gerek il merkezi gerek ise bir çok ilçe merkezlerinden ulaşım için avantajları olduğunu hep beraber göreceğiz.

 

Hız ve çevikliğin önemli olduğu günümüzde yerel İdarelerinde havalimanına sahip çıkmasıdır.  Hızlıca servis planı yürürlüğe koymalılar. Planlı ve koordinasyon içerisinde gerçekleştirilecek kaliteli ve uygun fiyatlı servisler Saltukova havalimanına değer ve ivme katacaktır. Gerek Avrupa gerek ise hac ve umre uçuşlarındaki bağlantı avantajları tercih ve öncelik sebebi olabilir.

 

Ekrem Turizm olarak  özellikle son 7 yıldır umre  için sezon başı planlarımıza Saltukova-Çaycuma havalimanını dahil etmekteyiz,  ancak ILS cihaz eksikliği ile bir türlü tahsisleri alamamıştık. Bölgede Bartın, Karabük, Zonguldak hatta Sakarya şubemiz ve Düzce, Bolu acentalarımız ile bu havalimanına desteğimizi vereceğiz. Açılan havalimanının hayırlı olması diliyor herkese Ekrem Turizm adına teşekkürlerimi sunuyorum.  

 

Bartın, Zonguldak ve Karabük Ekrem Turizm Bölge Müdürü Mücahit Mekeç Havalimanı gücümüze güç katacaktır. Havalimanı yakınlığı dolayısıyla alacağımız Allah’ın misafirlerinden alacağımız dualar ve memnuniyet bizleri ziyadesiyle bahtiyar edecektir. Bölge halkımızdan beklentimiz bizleri tercih  ederek destek vermeleridir.  

 

3,5 saatte Medine-i Münevver’eye ulaşım hızı ve konforun keyfini hep beraber yaşayacağız inşallah. Yeni sezon diyebileceğimiz Eylül ve Ekim ayı Umresinde Saltukova -Çaycuma havalimanı kalkışlı umre programlarımızı erken kayıt avantajı ile çok yakında açıklayacağız.  

 

Havalimanın hayırlı olmasını temenni ediyor emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizlerde bu emeği takdir ediyor ve Ekrem Turizm olarak tüm desteğimizi vereceğiz" ifadelerini kullandı.

  • 2019-05-22 10:33:47 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın’ın Kozcağız Beldesi Şabankadı Köyü’nde yaşayan Turan Asal’dan 3 gündür haber alamayan yakınları onu evinde ölü buldu.
Bartın’da yılbaşı öncesi düzenlenen sahte ve kaçak içki operasyonunda 91 şişe kaçak ve sahte içki ele geçirildi.