EMEKLİLER EVİ’NDE SONA GELİNDİ

EMEKLİLER EVİ’NDE SONA GELİNDİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, bir süredir yapım çalışmaları devam eden ve Eylül Ayı’nda hizmete sunulacak olan Emekliler Evi’nde incelemede bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın yeni dönem projelerinden bir tanesi olan Emekliler Evi’nde sona yaklaşıldı.

Eylül Ayı’nda hizmete açılması planlanan Emekliler Evi’nde  iç dizayn çalışmaları devam ederken sık sık alanı ziyaret eden Başkan Cemal Akın yapılan çalışmaları inceleyip daire müdürlerinden bilgiler alıyor. 

Emekliler Evi Projesini Eylül Ayı’nda hizmete sunmayı planladıklarını söyleyen Başkan Cemal Akın açıklamasında “  Bartın Belediyesi olarak bir yandan Covid-19 salgını ile etkin şekilde mücadele ederken bir yandan da yeni dönem projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Hürriyet Mahallesi Yaşam Merkezi ve Muhtarlık Bürosu ile başladığımız yeni dönem projelerimize Elmalık Park ve Çağlayan Rekreasyonu ile devam ettik. Bu projelerimize Eylül Ayı’nda Emekliler Evi projemizi eklemeyi planlıyoruz. Çalışmalarımızda sona geldik. İç dizayn ile ilgili bazı çalışmalar devam ediyor. En kısa zamanda bu çalışmalarımızı tamamlayıp bu güzel projeyi hizmete sunacağız. Yalı İskelesi’nin de tamamlanması ile bu bölgeyi çok daha güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi.


 

  • 2020-08-28 10:35:25 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)