GAZHANE PARKINA ''KÜLTÜR VE SANAT SOKAĞI ''

GAZHANE PARKINA ''KÜLTÜR VE SANAT SOKAĞI ''

DÜKKÂNLARIN MONTAJLARI YAPILIYOR
 Bartın Belediyesi Kültür ve Sanat Sokağı Projesi hayata geçiyor.
Bartın Belediyesi tarafından projelendirilen Kültür ve Sanat Sokağı’nda yöresel ürünlerin satışının yapılacağı dükkânların montaj çalışmalarına başlandı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Gazhane Parkı’nın hemen arkasında bulunan sokağı Kültür ve Sanat Sokağı yapmak üzere yeniden düzenlemiştik. Parke taşlarla düzenlenen bu sokakta yöresel ürünlerimizin satışını yapmak amacıyla 10 adet büfe yerleşiyoruz.  Ekipler büfelerin montajı ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Kısa bir süre içinde çalışmalarımızı tamamlayarak bu projemizi de halkımızın hizmetine sunacağız. Gazhane Kültür Parkı Projemiz ile canlılık kazandırmış olduğumuz bu bölgeyi Bartın Belediyesi Kültür ve Sanat Sokağı ile cazibe merkezi haline getireceğiz.  Şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını istiyorum” dedi.

  • 2018-12-17 10:45:59 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.