GÜNDEM

5 AYDA 44 KİŞİ TUTUKLANDI

5 AYDA 44 KİŞİ TUTUKLANDI

Bartın'da 5 ayda 44 kişi tutuklandı

 

Bartın'da 5 ayda çeşitli suçlardan aranan 651 kişi yakalandı ve bunlardan 44'ü tutuklandı.

 

Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, suç ve suçluların faaliyet alanını daraltarak  suçun ve suçlunun nefes almasına fırsat vermeden uygulama ve denetimlerin aralıksız sürdüğü belirtildi.

Müdürlük olarak öncelikli hedefin suçların işlenmesini önlemek, asayiş, uyuşturucu suçlarını en aza indirmek olduğu ifade edildi. Açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"Bu kapsamda mala ve kişilere karşı işlenen suçlarda suçun önlenmesi, oluşmuş olan suçun da aydınlatılmasını sağlamak ve suçluları adalete teslim etmek amacıyla ilimizde ilk 5 aylık dönemde silahlı terör örgütüne üye olma, hırsızlık, kültür ve tabiat varlığı kaçakçılığı, fuhuşa teşvik ve aracılık, dolandırıcılık, uyuşturucu madde ticareti, tasarlayarak öldürme, çocuğun nitelikli cinsel istismarı gibi suçlardan 651 aranan şahıs yakalanmış, adliyeye sevk edilen bu şahıslardan 44'ü tutuklanmıştır. Bartın ilimiz bu başarıyla 2019 yılı ilk 5 aylık periyotta 81il içerisinde ülke başarı sıralamasında 3.sırayı almıştır."

  • 2019-05-23 13:46:23 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın’da yılbaşı öncesi düzenlenen sahte ve kaçak içki operasyonunda 91 şişe kaçak ve sahte içki ele geçirildi.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın’ın Kozcağız Beldesi Şabankadı Köyü’nde yaşayan Turan Asal’dan 3 gündür haber alamayan yakınları onu evinde ölü buldu.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın’ın en eski tüccarlarından, AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz’ın babası Cahit Aldatmaz vefat etti. Cahit Aldatmaz’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip toprağa verilecek.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.