GÜNDEM

AK PARTİ'DEN KADINLARA 8 MART KARANFİLİ

AK PARTİ'DEN KADINLARA 8 MART KARANFİLİ

AK Parti Bartın Merkez ilçe ve Gençlik Kolları yönetimi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kent merkezindeki kadınlara karanfil dağıtarak günlerini kutladı.

 

AK Parti Bartın Merkez İlçe ve Gençlik Kolları üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bartın kent merkezinde kadınların günlerini kutladılar ve çiçek takdim ettiler. Hükümet Caddesi, Şadırvan Caddesi ve Kemerköprü esnafını ziyaret eden merkez ilçe ve gençlik kolları üyeleri, onlarla sohbet etti, hal ve hatırlarını sordu. Merkez ilçe başkan yardımcıları Fatma Kartal, Cansel Gülmez 'in de yer aldığı ziyaretlerde 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle kendilerine çiçek takdim edilen kadın esnaf ve vatandaşlar, AK Partili gençlere ve beraberindekilere teşekkürlerini ilettiler.

Video Link ; https://youtu.be/YmErUmZWyWM

Ek Dosyalar
WhatsApp%20Image%202021-03-09%20at%2011
  • 2021-03-09 12:26:22 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti