GÜNDEM

AKDENİZ'DEN ÜNLÜ'YE ZİYARET

AKDENİZ'DEN ÜNLÜ'YE ZİYARET

Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’ne atanan Savaş Ünlü’yü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.

Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’ne atanan Savaş Ünlü’yü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.

Bartınlı hemşehrimiz Savaş Ünlü’nün bugüne kadar üstlendiği tüm görevlerle ülkesine ve milletine önemli hizmetlerde bulunduğunu ifade eden Akdeniz, “1999 yılında Mülki İdare Amirliği ile mesleğine başlayan ve ülkemizin değişik yerleşkelerinde Kaymakamlık, Vali Yardımcılığı, İç İşleri Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığı görevlerinde bulunan değerli hemşehrimiz Sn. Savaş Ünlü Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’ne atanmış bulunmaktadır. Kendilerini makamında ziyaret ederek tebrik ve başarı dileklerinde bulundum. Hemşehrimiz Sn. Savaş Ünlü’ye ilgi alakası ve göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyorum. Ülkemiz adına önemli hizmetlerde bulunmuş ve bulunmaya devam eden hemşehrimizin ilimizi de en güzel şekilde temsil etmeye devam edeceğine canı gönülden inanıyor ve tekrardan başarılar diliyorum.” Dedi.

  • 2020-06-23 15:20:38 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.