GÜNDEM

BARTIN BELEDİYESİ MUHASEBE PERSONELİ B.Y. TUTUKLANDI

BARTIN BELEDİYESİ MUHASEBE PERSONELİ B.Y. TUTUKLANDI

Belediye personeli B.Y. tutuklandı

Bartın Belediyesinde faturalarda usulsüzlük yaptığı belirlenen B.Y. isimli belediye muhasebe personeli Başkan Cemal Akın’ın suç duyurusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlk önce Bartın Belediyesi muhasebe servisinde elektrik faturalarında oynamalar tespit edildi. Tespitin ardından durum Belediye Başkanı Cemal Akın'a bildirildi. Akın, bunun üzerine bir yazı ile durumu Bartın Cumhuriyet Savcılığına bildirdi. Suç duyurusunun ardından Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Bartın belediyesi muhasebe servisinde 20 yıldan bu yana çalışan şüpheli B.Y., isimli Şahıs Çaycuma ilçesinde göz altına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli B.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Durumu öğrenir öğrenmez ilgili şahsın iş akdini fesh ettiklerini ve suç duyurusunda bulunduklarını belirten Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, olayın ardından bizzat kendisinin imzaladığı evrakla Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğunu açıklamıştı.

  • 2020-06-26 14:18:38 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.