GÜNDEM

BARTIN GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN BARTIN TSO'YA ZİYARET

BARTIN GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN BARTIN TSO'YA ZİYARET

Bartın Genç İş İnsanları Dernek Başkanı Alkım TAN ve Yönetimi Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil BALIK ile bir araya geldi.Topalntıda başkan yardımcıları Fatih Mehmet Kanbur Sami Karakaş Yönetim Kurulu Sayman üyesi İlker Yıldırım Yönetim Kurulu Üyesi Cem Yıldız ve Genel Sekreter Ahmet İncekara’da hazır bulundu.

 Ziyarette, Bartın GİAD Başkanı Alkım TAN’a , Genel Sekreter Hüseyin Alp AKIN, Sayman Doğukan ÖZARDIÇ, Yönetim Kurulu Üyeleri Faik Alper KANBUR, İsmail Hakkı TOSCU eşlik etti.

Düzenlenen ortak toplantıda ilimizde ortak projeler yapılmasına karar verildi. Projeleri ile ön plana çıkan Bartın Genç İş İnsanları Dernek Başkanı Alkım TAN, ‘Ticaret ve Sanayi Odası ile ortak projelere imza atmak bizi heyecanlandırmaktadır.’ Dedi.

Bartın GİAD Başkanı Alkım TAN ‘Bartın Genç İş İnsanları Derneği olarak misyonumuz; ağdaş, cesaretli, yenilikçi, özgüvenli, girişimci ruha sahip, sosyal ve ekonomik anlamda gerek yerel gerekse genel anlamda sivil toplum bilincini geliştirici çalışmalar yapmak, güçlü bir sivil toplum oluşumuna katkıda bulunmak ve bu yolla nitelikli insan ve  refah toplumunun oluşmasına gayret göstermektir. Bu misyon ile gerçekleştirmek istediğimiz projelerde Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ile ortak projeler gerçekleştirmek istiyoruz. Dedi

Bartın GİAD’ın ziyaretinden ötürü mutluluğunu ifade eden TSO Başkanı Halil BALIK, ‘Bartın Genç İş İnsanları Derneği, Sivil Toplum Kuruluşları arasında temsilde önemli bir misyon üstleniyor. TSO Yönetim Kurulu Başkanı BALIK, Bartın GİAD ile TSO’nun iç içe olduğunu, iş dünyasının temsili ve sorunların çözümünde Bartın GİAD’ın önemli bir yeri olduğunu ve ilimizin gelişmesi için çok değerli katkılar verildiğini ifade etti. Bartın GİAD ile birlikte ortak projelerde işbirliği geliştirmeye hazırız.” diyerek sözlerine son verdi.

Bartın GİAD Başkanı Alkım TAN, TSO Başkanı Halil BALIK’a duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 

Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından son buldu.

  • 2021-09-26 12:03:17 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti