GÜNDEM

Başkan Akın'dan TSO'ya ziyaret

Başkan Akın'dan TSO'ya ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret ederek, belediye projeleri hakkında TSO Başkanı Halil Balık ve Yönetim Kurulu Üyelerine bilgiler verdi.  

Başkan Cemal Akın ve beraberindeki heyeti TSO Başkanı Halil Balık, Başkan Yardımcısı Fatih Mehmet Kanbur, Yönetim Kurulu Üyeleri G.Gülin Aldatmaz, S.Cem Yıldız, M.İlker Yıldırım, Keramettin Şenkal ile oda genel sekreteri Ahmet İncekara karşıladı.

Ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Balık, Belediye Meclis Üyeleri Tuncay Maden, Ufuk Kasap, Egemen Kemik ve Kemal Gözen hazır bulundu. 

Ziyarette Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesi projeleri hakkında TSO Başkanı Halil Balık’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ticaret ve Sanayi Odamız ile her zaman birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam ettik. Bizlerin tek gayesi halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek. Bunun içinde aynı birliktelik ile istişareli şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Halil Balık, yönetim kurulu üyeleri ve oda çalışanlarına  başarılar diliyorum. “Dedi.
 
TSO Başkanı Halil Balık, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Yönetim ve Meclis üyelerimiz adına sizlere teşekkürlerimizi sunuyorum. Bizler her zaman ilimiz ve ülkemiz için faydalı olabilecek her projede olmaya hazırız.'' Şeklinde konuştu.
 

  • 2022-02-16 14:40:34 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti