GÜNDEM

Başkan Can anahtarı kaptı

 Başkan Can anahtarı kaptı

Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Kumluca Belediyesine hibe edilen iş makinesini teslim aldıklarını duyurdu.

Başkan Can konuyla ilgili açıklamasında, “Belediyemize yeni bir iş makinası kazandırmanın ve araç ekipmanımızı güçlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ağustos ayında yaşadığımız sel felaketinde bölgemizi ziyaret eden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’dan talep ettiğimiz İş Makinası-Kepçe, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Belediyemize hibe edilerek anahtar teslimi yapıldı.” Dedi.

Hibe edilen iş makinesi ile Kumluca Belediyesinin araç parkının güçlendiğini ifade ederek, “İş Makinası-Kepçenin beldemize kazandırılmasını sağlayan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu başta olmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’e teşekkürlerimi sunuyorum. Böylelikle, bu gün anahtarını teslim aldığımız İş Makinası-Kepçe ve daha önce hibe aldığımız damperli kamyonla birlikte belediyemize iki araç kazandırmış olduk. Güzel beldemiz için gece gündüz demeden çalışmaya, çabalamaya devam edeceğiz . Beldemize hayırlı olsun.” Dedi.

  • 2022-01-13 11:38:18 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.