GÜNDEM

DİKKAT METEOROLOJİK UYARI

 DİKKAT METEOROLOJİK UYARI


Meteorolojiden bölgemiz için uyarı...

Meteoroloji genel müdürlüğünce bölgemizde etkili olması beklenen kuvvetli rüzgar ve fırtınaya karşı uyarı yapıldı.

Uyarıda, “yapılan son değerlendirmelere göre bu gece saatlerinden sonra ülkemizin batı kesimlerinden itibaren etkili olmaya başlayacak olan, güney, güneybatı yönlerden kuvvetli rüzgarın, öğle saatlerinden sonra bölge genelinde (Çankırı, Düzce, Karabük, Zonguldak, Bartın) güneyli yönlerden yer yer fırtına (40-70 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden, soba ve baca gazı zehirlenmeleri, ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.” Denildi.

  • 2021-02-10 12:06:11 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti