GÜNDEM

KOZCAĞIZ’DA DİNAMİK DENETİM

KOZCAĞIZ’DA DİNAMİK DENETİM

Türkiye’de normalleşme süreci risk haritası kriterlerine göre başladı. Koronavirüsle mücadelede yeni bir denetim modeline geçilirken Bartın’da bin kişilik dinamik denetim ekibi oluşturuldu.

Sarı kategoride orta riskli iller arasında yer alan Bartın’da bugünden itibaren başlayan denetim faaliyetlerine tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra yerel yönetimler ve meslek odaları da destek sağladı.

Bartın’ın Kozcağız beldesinde gerçekleştirilen denetimlere İl Jandarma Alay Komutanı J. Alb. Fahri Semiz, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kozcağız J.Krk.Komutanı J.Tğm. Muhammed Soner Çelik ve zabıta personelleri katılım sağladı.

Denetlemelerde esnaflara ve vatandaşlara kontrollü normalleşme döneminde dikkat edilecek hususlarla ilgili kurallar izah edildi.

Pazar alanları, kahvehaneler, lokantalar, çay ocakları ve diğer iş yerlerinde gerçekleştirilen denetimlerde gerek esnafların gerekse vatandaşların kurallara uyum sağladığı görülürken denetimlerin önümüzdeki günlerde tüm alanlarda genişleyerek devam edeceği öğrenildi.
 

  • 2021-03-09 12:19:17 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti