GÜNDEM

Mezarlıklara bayram temizliği

Mezarlıklara bayram temizliği

Bartın Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda vatandaşların kabir ziyaretlerini daha rahat yapabilmesi için mezarlıklarda bakım onarım çalışmaları başlattı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Gölbucağı Mezarlığı ve Ebu Derda Türbesi’nde ot biçme çalışmaları yapılıyor. 
Ramazan Bayramında kabir ziyaretlerinin yoğun şekilde gerçekleştirilmesi nedeniyle kent merkezi mezarlıklarında yapılan bakım çalışmalarının kısa zamanda tamamlanması planlanıyor.

Yapılan çalışma hakkında açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu;” Park ve bahçelerimizde halkımızın bayramda güzel zaman geçirebilmesi için bakım onarım ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda da ekiplerimiz Ebu Derda Türbesi ve Gölbucağı Mezarlığı’nda ot biçme çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Ramazan Bayramında kabir ziyaretlerinin yoğun şekilde gerçekleştirilmesi nedeniyle kent merkezi mezarlıklarında yapılan bakım çalışmalarının kısa zamanda tamamlanması planlanıyoruz” dedi.

  • 2023-03-30 11:19:26 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Dongul’a teslim edildi. Mektuplar Afrin’de ki Mehmetçiğe ulaştırılmak üzere postalanacak.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.