GÜNDEM

MÜCAHİT DEMİR GÜVEN TAZELEDİ

MÜCAHİT DEMİR GÜVEN TAZELEDİ

AK Parti Bartın İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi Bartın Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Kongre salonunda coşku dolu anlar yaşanırken mevcut Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir tek liste ile gidilen seçimlerde yeniden AK Parti Bartın İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi.

Kongreye, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı gibi isimlerin yanı sıra Ak Parti Genel Merkezinden ve çevre illerden de önemli isimler katılım sağladı.

Kongre salonunda coşku dolu anlar yaşanırken Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir tüm gençlerin derdini dert, mutluluğunu ise mutluluk edineceklerini ve bu anlayışla çalışacaklarını söyledi.

Mevcut Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir’in güven tazeleyerek yeniden Gençlik Kolları Başkanı seçildiği kongre renkli görüntülerle sona erdi.

  • 2021-02-10 12:13:44 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti