GÜNDEM

'Mugada Sahil Yolu' projesinin yapımına başlandı

  'Mugada Sahil Yolu' projesinin yapımına başlandı

Bartın İl Özel idaresi tarafından ihalesi yapılan Mugada Sahili 1.Etap Bisiklet ve Yeşil Yürüyüş Yolu projesinin yapımına başlandı. 

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un sosyal medya hesabından, Mugada Sahili 1. Etap Bisiklet ve Yeşil Yürüyüş Yolu Projesinin 17 Şubat tarihinde ihale edileceğini duyurmasının ardından, projenin yapımına başlandı. 

Bartın İl Özel İdaresinin 17 Şubat tarihinde geçekleştirdiği ihale ile Aba İnşaat’ın müteahhitliğini üstlendiği 1. Etap Mugada Sahil Yolu projesi hayata geçiriliyor. 

Yaklaşık 1 milyon liraya mal olacak ve 340 metre uzunluğundaki 1. Etap Bisiklet ve Yeşil Yürüyüş Yolu projesinin 6 içerisinde tamamlanması bekleniyor.
 

  • 2022-03-21 15:33:46 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti