GÜNDEM

OTOMOBİL TEKNEYE ÇARPTI

OTOMOBİL TEKNEYE ÇARPTI

İkisi birden sulara gömüldü...

Otomobil tekneye çarptı! Böylesi ilk kez oldu!

 

Bartın’da dün gece saatlerinde yaşanan kazada kontrolden çıkan otomobil ırmağa uçtu. Sulara gömülen otomobilin ırmakta demirli tekneye çarpması sonucu teknede su alarak battı.

 

Kaza Bartın-İnkum yolunun Boğaz Mevkiinde gece saatlerinde yaşandı.

 

N.Y. yönetimindeki otomobil kontrolden çıkarak yol kenarındaki ağaca çarpıp ırmağa uçtu. Sürücü N.Y. ve araçta bulunan R.G. bir anda sulara gömülen otomobilden kendi imkanları ile çıkıp kaza mahallinden uzaklaştı. Aracın ırmağa uçtuğu anda çarptığı teknede su alarak battı.

 

Sabah saatlerinde balıkçılar tarafından su içinde olan tekne ve otomobili gören vatandaşlar durumu görevlilere bildirdi.

 

Dalgıç ekiplerinin halatla bağladıkları otomobil çekici vasıtasıyla ırmaktan çıkarılırken batan teknenin de sudan çıkarılması için çalışma başlatıldı.

 

  • 2020-06-29 12:14:56 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.