İŞTE SİGARA İÇİLMESİ YASAKLANAN BÖLGELER

İŞTE SİGARA İÇİLMESİ YASAKLANAN BÖLGELER

Bartın'da birçok noktada sigara içmek yasaklandı. İşte o bölgeler...

Bartın İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi Vali Sinan Güner Başkanlığında toplandı.

Koronavirüs (COVİD-19) Salgını nedeniyle yeni kararlar alınırken virüsün yayılımını engellemek amacıyla bazı sokak, cadde ve bölgelerde sigara içmek yasaklandı.

Alınan kararla birlikte

Bartın Merkezde 

Bülent Ecevit Bulvarı, Sıtmayanı Caddesi, 155. Cadde, Şadırvan Caddesi, Su Terazisi Sokak, Piryamcılar Caddesi, Hendekyanı Caddesi, Karakaş Caddesi, İskele Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, 165. Sokak, Tersane Caddesi, Yukarıçarşı Caddesi, Hükümet Caddesi, Hamam Caddesi, Davut Fırıncıoğlu Caddesi, Ahçeloğlu Sokak, Eski Konak Caddesi, Koca Müftü Sokak, Aladağ Caddesi ve Turgut Işık Caddesi’nde,

Kozcağız Beldesi’nde;

Mustafa Kemal Paşa Caddesi’nin İş Bankası binası ile Kozcağız Belediyesi hizmet binası arasında,

Hasankadı Beldesi’nde;

Cumhuriyet Caddesi ve Yıldıray Baştürk Sokak’ta, il merkezindeki semt pazarlarında, otoparklarda, dolmuş ve otobüs durakları ile terminallerde ve bankamatik önlerinde sigara kullanımının yasaklanmasına karar verildi.

  • 2020-11-16 13:14:50 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)