JANDARMANIN DUR İKAZINA UYMADI!

JANDARMANIN DUR İKAZINA UYMADI!

Amasra’da Jandarma Trafik timlerinin dur ikazına uymayıp kaçan otomobil sürücüsü kısa sürede yakalandı.

Amasra İlçesinde Ahatlar Köyü mevkiinde gece yarısı 01:00 sularında gerçekleştirilen uygulama esnasında E.T. isimli şahıs kullandığı 34 plakalı otomobille Jandarma ekiplerinin dur ihtarına uymayarak kaçmaya başladı.

Bunun üzerine jandarma ekiplerince takibe alınan araç ve sürücüsü kısa sürede yakalandı.

Yapılan kontrollerde E.T’nin 1,54 promil alkollü olduğu tespit edildi. Şahsa alkollü araç kullanmaktan 1,228 TL cezai işlem uygulandı.

Otomobilde yolcu olarak bulunan E.D. isimli şahıs otomobili kendisinin kullandığını beyan ederken yapılan kontrollerde E.D.’nin de 1,16 promil alkollü olduğu tespit edildi. Öte yandan E.D.’nin yalan beyanda bulunduğu tespit edildi ve konuyla ilgili tahkikat başlatıldı.


 

  • 2020-02-20 13:28:58 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın’da yılbaşı öncesi düzenlenen sahte ve kaçak içki operasyonunda 91 şişe kaçak ve sahte içki ele geçirildi.