Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan’ı Ziyaret Etti

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan’ı Ziyaret Etti

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan’ı Ziyaret Etti

“Ombudsman Halkla Buluşuyor” temalı toplantıya katılmak üzere İlimize gelen Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi Şeref Malkoç ile Kamu Denetçileri Sadettin Kalkan ve Celile Özlem Tunçak Valimiz Dr. Nurtaç Arslan’ı ziyaret etti.

Vali Arslan tarafından karşılanan Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’un Valilik Şeref Defterini imzalamasının ardından makama geçildi.

Şehrin genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Arslan, kendilerini ilimizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

  • 2024-01-23 11:46:45 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.