KARAPINAR BELDESİNE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

KARAPINAR BELDESİNE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

İdlib'te TSK unsurlarına gerçekleştirilen hain saldırıda şehit düşen askerlerden Piyade Uzman Çavuş Tolga Can YILMAZ'ın Zonguldak'ın Karapınar Beldesinden olduğu öğrenildi.

Karapınar Belediyesince yapılan açıklamada, "Beldemiz Tilkiler Mahallesinden Piyade Uzman Çavuş Tolga Can YILMAZ, Suriye' (İdlib) de askerlerimize düzenlenen hain hava saldırısı sonucu şehadete yürümüştür. Şehidimize Allah'tan rahmet, Kederli ailesi ve yakınları başta olmak üzere Tüm Ulusumuza baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz." denildi.

Ayrıca cenaze töreni programı netleştiğinde gerekli bilgilendirmelerin yapılacağı duyuruldu.


 

  • 2020-02-29 11:05:17 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın’da yılbaşı öncesi düzenlenen sahte ve kaçak içki operasyonunda 91 şişe kaçak ve sahte içki ele geçirildi.